0 (548) 870 81 30 Büyük Sanayi, Gazimağusa                    
 
 Gizli ışıklı kutu ve ada yapımı

Gizli ışıklı kutu ve ada yapımı
Alçıpanlar inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kullanımı kolaydır ve hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. <br><br>Kullanılan alanın havasını anında değiştiren alçıpanları son derece uygun fiyatlara satın almak mümkündür. Alçıpan faydaları arasında ilki yangına dayanıklı olmalarıdır. Alçıpan ile kaplanan yüzeylerde yangın riski minimum seviyeye inmektedir. <br><br>Alçıpanların sağlamış olduğu faydalarından bir diğeri ise ısı ve ses yalıtım özelliğidir. Özellikle duvar dekorasyonlarınızda tercih edeceğiniz alçıpanlar evinizin ve iş yerinizin dışarıya karşı olan ses yalıtımını sağlayacaktır. <br><br>Odanın ısı kaybını da minimum seviyeye düşürmeye yardımcı olacaktır. Isı yalıtımı ve yangın dayanıklılığı dışında alçıpanlar kullanıldıkları yüzeylerde haşere ve böceklere yaşam alanı sunmayacaktır.

Alçıpanlar inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kullanımı kolaydır ve hızlı bir şekilde sonuç vermektedir.

Kullanılan alanın havasını anında değiştiren alçıpanları son derece uygun fiyatlara satın almak mümkündür. Alçıpan faydaları arasında ilki yangına dayanıklı olmalarıdır. Alçıpan ile kaplanan yüzeylerde yangın riski minimum seviyeye inmektedir.

Alçıpanların sağlamış olduğu faydalarından bir diğeri ise ısı ve ses yalıtım özelliğidir. Özellikle duvar dekorasyonlarınızda tercih edeceğiniz alçıpanlar evinizin ve iş yerinizin dışarıya karşı olan ses yalıtımını sağlayacaktır.

Odanın ısı kaybını da minimum seviyeye düşürmeye yardımcı olacaktır. Isı yalıtımı ve yangın dayanıklılığı dışında alçıpanlar kullanıldıkları yüzeylerde haşere ve böceklere yaşam alanı sunmayacaktır.
Clip-In Asma Tavan Sistemi uygulamalarımızdan.
<br><br>
Clip-in Asma Tavan, en çok bilinen ve kullanılan asma tavan modellerindendir. En büyük özelliği taşıyıcılarının gizli olmasıdır. Montajı ve demontajı kolay olan bu sistem tavan arkasında kalan tesisata rahat bir şekilde müdahale edebilme imkanı sunar. Hafiftir, tavana yük getirmez. Takılması ve sökülmesi kolaydır. Isı kaybını önler, akustik performans (ses yalıtımı) sağlar. Anti manyetiktir, mikrop barındırmaz, silinebilir.<br><br>
İstenmeyen görüntüleri gizler (Sıhhi tesisat, havalandırma kanalları, elektrik tesisatı vs.)
Geri dönüşümlüdür.

Clip-In Asma Tavan Sistemi uygulamalarımızdan.

Clip-in Asma Tavan, en çok bilinen ve kullanılan asma tavan modellerindendir. En büyük özelliği taşıyıcılarının gizli olmasıdır. Montajı ve demontajı kolay olan bu sistem tavan arkasında kalan tesisata rahat bir şekilde müdahale edebilme imkanı sunar. Hafiftir, tavana yük getirmez. Takılması ve sökülmesi kolaydır. Isı kaybını önler, akustik performans (ses yalıtımı) sağlar. Anti manyetiktir, mikrop barındırmaz, silinebilir.

İstenmeyen görüntüleri gizler (Sıhhi tesisat, havalandırma kanalları, elektrik tesisatı vs.) Geri dönüşümlüdür.
İç mekanlarda dekorasyon çalışmalarının başında gelen alçıpan asma tavan uygulamaları kuşkusuz dikkatli ve titizlikle yapılmalıdır.

İç mekanlarda dekorasyon çalışmalarının başında gelen alçıpan asma tavan uygulamaları kuşkusuz dikkatli ve titizlikle yapılmalıdır.

ANASAYFA     |     HAKKIMIZDA     |     HİZMETLERİMİZ     |     İLETİŞİM
Copyright © 2019 Duvarcı Kardeşler. Tüm Hakları Saklıdır.